Geowłóknina

Geowłóknina, materiał wysoce zalecany przy budowie oczka wodnego jako zabezpieczenie pod folię.

Wyświetlanie wszystkich 12 wyników

geowłóknina
geowłóknina w oczku wodnym

Oczko wodne to pomysł, który sprawia, że ogród staje się kreatywnie zagospodarowaną przestrzenią. Nasz sklep dzięki szerokiemu asortymentowi, może zaopatrzyć Państwa we wszystkie materiały niezbędne do wybudowania oczka wodnego. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, przede wszystkim cenimy sobie wysoką jakość sprzedawanych produktów. Naszym priorytetem jest satysfakcja i zaufanie klientów. Przy podejmowaniu decyzji zawsze służymy pomocą i fachową radą.

Istotnym elementem podczas budowy oczka wodnego jest folia PCV służąca do uszczelniania. To jedna z kluczowych części, która powinna być dobrej jakości. Folię należy zabezpieczyć. To kosztowne przedsięwzięcie warto zatem zrobić wszystko by służyło jak najdłużej. Jednocześnie warto zauważyć, że firma Izomar daje gwarancję na sprzedawane produkty. Folia jest odporna na warunki atmosferyczne, nie niszczy się pod wpływem niskiej temperatury ani promieni UV. Jej żywotność szacuje się na około 50lat. Ponadto folia PCV z naszego sklepu posiada atesty, jest bezpieczna dla planety i dla Państwa rybek. Przed montażem folii PCV zalecamy zastosowanie zabezpieczenia w formie geowłókniny drenażowej. Następnie należy dokonać wyboru filtra, odpowiedzialnego za czystość wody. W naszym asortymencie można znaleźć wszystkie te produkty, co pozwala na szybkie i sprawne zakupy w korzystnych cenach.

Zastosowanie Geowłókniny drenażowej

Biorąc pod uwagę wysiłek oraz pokłady finansowe jakich wymaga wybudowanie zbiornika wodnego, warto dopiąć wszystko na ostatni guzik, po to by uniknąć późniejszych usterek. Dbałość o szczegóły minimalizuje ryzyko potrzeby napraw. geowłóknina drenażowa to materiał, który należy zastosować jako zabezpieczenie pod folią PCV podczas budowania oczka wodnego, stawu lub basenu. To podkład chroniący folię przed różnego typu uszkodzeniami jak przebicie przez kamień. Niedopatrzenie tego typu może doprowadzić do zniszczenia folii przez napór wody związany z jej ciężarem. Kolejnym przykładem niebezpieczeństwa, przed którym uchronić może geowłóknina drenażowa to gryzonie, które mogą przegryźć folię. Ponadto zabezpiecza przed przerostem korzeni roślin oraz niweluje naprężenia folii w miejscach gdzie niedokładnie przylega do dna zbiornika wodnego.

Montaż geowłókniny

Geowłókninę drenażową należy rozłożyć w wykonanym otworze, układając ją sposobem na zakładkę o szerokości 10 – 15 cm. Po wyłożeniu, wstęgi geowłókniny drenażowej warto przymocować do podłoża używając kołków do styropianu. Dzięki temu podczas nakładania folii, geowłóknina drenażowa nie będzie się przesuwać. Mocowanie wykonać należy na łączeniu. Zakładkę nacina się nożykiem tworząc otwór służący do wbicia kołka w ziemię. Następnie rozciąga się folię. Najpopularniejszym rodzajem stosowanej geowłókniny drenażowej, jest ta o gramaturze 200g/m2, zarówno tę jak i innej grubości, znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w sklepie Izomar?

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Izomar. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, właśnie dlatego warto wybrać naszą firmę. Służymy radą i pomocą w kwestii wyboru materiałów niezbędnych do wybudowania oczka wodnego, stawu i innych zbiorników wodnych. Szeroki wybór i konkurencyjne ceny spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: izomar@uszczelnianie.com.pl lub pod numerem telefonu: 510-158-141.