Budowa oczka wodnego

Izomar – najlepsze folie do oczek wodnych na rynku

Naszą specjalnością jest produkcja folii do oczek wodnych. Tworzona z polichlorku winylu jest materiałem, który można wykorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich jest uszczelnienie przy budowie oczka wodnego. W naszej ofercie znaleźć można też folie stosowaną podczas budowy obiektów inwestycyjnych, takich jak stacje benzynowe i wysypiska śmieci. Oferujemy profesjonalny montaż folii na obiekcie, zwłaszcza jeśli budowa oczka wodnego odbywa się na dużej przestrzeni. Nasz produkt wyróżnia się między innymi foliami, jest bardzo wytrzymały i odporny na czynniki zewnętrzne. To dzięki nieustannemu zdobywaniu doświadczenia, od wielu lat produkty firmy Izomar spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Możemy zaoferować Państwu kompleksową usługę. Dobranie wysokiej jakości produktu odpowiedniego do potrzeb i zastosowania, a także montaż folii na miejscu jej przeznaczonym. Wszystko to po to by budowa oczka wodnego była dopięta na ostatni guzik. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Dlaczego Izomar to firma godna zaufania?

Budowa oczka wodnego to spore przedsięwzięcie, zarówno finansowe jak i czasowe. Mając tego świadomość, oferujemy folie, która będzie spełniać swoją rolę przez wiele lat. Produkt objęty jest gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo pewni jakości oferowanej przez Izomar. Folia do budowy oczka wodnego, posiada niezbędne atesty świadczące, że jest to produkt z najwyższej półki. Cechuje ją odporność na warunki atmosferyczne, zarówno na niską temperaturę jak i wysoką. Nie reaguje na promienie UV, dzięki temu słońce nie wpływa negatywnie na jej eksploatację. Nie pęka i nie rozrywa się, a producent szacuje czas jej użytkowania na około 50 lat. Kolejną z pozytywnych cech naszej folii do budowania oczka wodnego, jest jej nieszkodliwość dla środowiska. Jest przyjazna zarówno dla naszej planety jak i dla Państwa rybek.

Jak dokonać najlepszego wyboru folii do budowania oczka wodnego?

Folia PCV to najczęściej wybierany materiał, z bardzo prostej przyczyny, jest bardzo trwała i potrafi służyć przez wiele lat. Kolejnym istotnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest atest PZH. To właśnie dzięki niemu otrzymujemy informację świadczącą o nieszkodliwości dla środowiska i naszych ryb. Wybór folii budowlanej typu PE nie jest dobrym pomysłem. Zakładając, że liczymy na jej długowieczność, ten materiał po prostu się nie sprawdzi. Jest zbyt cienki i nieodporny na promienie UV. Dlatego najlepszym wyborem podczas budowy oczka wodnego, jest typ folii PCV lub EPDM. Przy małym zbiorniku sprawdza się folia o grubości 1 mm. Jeśli jednak standardowa oferta nie spełnia Państwa oczekiwań, wykonujemy zamówienia na folię do budowy oczek wodnych o dowolnych wymiarach i grubości, wedle potrzeb klienta.

Budowa oczka wodnego
budowa oczka wodnego – projekt i wykop

Przygotowanie do budowy oczka wodnego

Kształtem, który sprawdzi się najbardziej ze strony ekonomicznej, jest prostokąt lub elipsa. Dzięki nim folia do budowy oczka wodnego ułoży się w najkorzystniejszy sposób a straty będą najmniejsze. Na początek należy za pomocą sznura lub węża ogrodowego wyznaczyć kształt i wielkość oczka. Jeśli mają Państwo zamiar zimować w nim ryby, należy koniecznie pamiętać o tym, że najniższa półka powinna wynosić nie mniej niż 120-150cm. Następnie warto zaplanować z jakiego źródła pozyskiwana będzie woda, by uzupełniać ubytki. Kolejnym krokiem będzie ustalenie miejsca gdzie umieści się kaskadę, pompę, mostek i urządzenie filtrujące. Dzięki dopracowaniu tych szczegółów, nic nie powinno już zaskoczyć w podczas budowy oczka wodnego.

Budowa oczka wodnego - rozkładanie folii
Budowa oczka wodnego – rozkładanie folii PCV

Budowa oczka wodnego to duże i poważne przedsięwzięcie, zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą, jednocześnie oferując pomoc specjalistów. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, z nich wskazówkami, budowa oczka wodnego będzie dopięta na ostatni guzik. W przypadku pytań lub niejasności zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej.