Kościuszkowców 14A, 41-200 Sosnowiec
510158141
izomar@uszczelnianie.com.pl

Folia do oczek wodnych

Folia do oczka wodnego

Folia do oczek wodnych – oczko wodne

Szanowni Państwo

Dzięki wieloletniej obecności na rynku temat budowy zbiorników wodnych jest nam dobrze znany. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy ofertę obok której trudno przejść obojętnie. Szanując Państwa czas i pieniądze postawiliśmy na najwyższą jakość w rozsądnej cenie, to połączenie wyróżnia nas na tle konkurencji.
Mamy przyjemność zaoferować Państwu wysokiej jakości folię PCV dedykowaną do uszczelniania oczek wodnych a także innych zbiorników. Nasza folia do oczek wodnych posiada wszystkie niezbędne atesty które potwierdzają, że kupując naszą folię wybierają Państwo produkt z najwyższej półki, który z całą pewnością spełni państwa oczekiwania i będzie służył przez długie lata. Nasze słowa dodatkowo popieramy wieloletnią gwarancją.

Nasza folia do oczka wodnego z PCV:

  • jest odporna na promieniowanie UV
  • zachowuje wysoką elastyczność w wysokich oraz niskich temperaturach
  • jest odporna na trudne warunki atmosferyczne
  • nie pęka
  • nie rozrywa się
  • jest odporna na procesy starzenia ( trwałość obliczana na ok 50lat )
  • nieszkodliwa dla środowiska.

 

Oferta folii PCV do oczek wodnych

W naszej ofercie znajdą Państwo folię do oczek o grubości 1mm, 1,1mm, 1,2mm. Na specjalne zamówienia możemy przygotować grubsze folie w tym celu prosimy przesłać zapytanie a my przygotujemy indywidualną ofertę.
Folia do oczek wodnych wykonywana jest dowolny wymiar zgodnie z życzeniem klienta, dlatego przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt celem ustalenia szczegółów. W przypadku szczególnie dużych zbiorników proponujemy montaż folii bezpośrednio na obiekcie, dodatkowym atutem tego rozwiązania jest lepsze dopasowanie folii do dna zbiornika.

Aby mogli Państwo osobiście sprawdzić jakość naszej folii zachęcamy do zamawiania bezpłatnej próbki folii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *