Folia do oczek wodnych

Folia do oczka wodnego
Folia do oczek wodnych – oczko wodne

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji folii pcv do oczek wodnych. Nasz produkt jest bardzo praktyczny, można zastosować go w różnego rodzaju zbiornikach wodnych. To nie jedyne przeznaczenie naszych folii, wykorzystuje się je również podczas prac budowlanych przy obiektach inwestycyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży, nasza firma wyróżnia się pośród konkurencji.

Folia do oczka wodnego od Izomar to dobra inwestycja, która posłuży na długie lata. Ponadto warto wspomnieć o tym, że nasza firma oferuje również montaż folii do oczka wodnego na życzenie klienta. Pozwoli to na stworzenie oczka w sposób w pełni fachowy i profesjonalny. Duży wybór asortymentu i korzystna cena folii do oczek wodnych sprawiają, że nasza firma jest dobrym wyborem.

Czym nasza folia do oczka wodnego wyróżnia się wśród innych?

Najważniejszą cechą folii do oczka wodnego powinna być jej wytrzymałość. Dlatego naszą folie stworzono z polichlorku winylu, po to by spełniała swoją rolę przez długi czas. Powinna być odporna na warunki atmosferyczne. Zarówno porą zimową jak i letnią, folia wystawiana jest na próbę. To właśnie dlatego wybór folii do oczka wodnego z naszego sklepu jest doskonałym rozwiązaniem. Cechuje ją odporność zarówno na bardzo niską jak i wysoką temperaturę, podobnie jak na promienie UV. Nie niszczy się, nie rozrywa i nie pęka.

Zadaniem folii do stawu jest uszczelnienie zbiornika, właśnie dlatego wyżej wymienione cechy są tak bardzo istotne przy podejmowaniu decyzji. Kolejnym z powodów przemawiających za wyborem folii pcv do oczka wodnego, jest jej wpływ na środowisko. To ekologiczny produkt, który jest bezpieczny zarówno dla naszej planety. Jako, że oczko wodne to duża inwestycja na wiele lat, nasza firma gwarantuje jakość potwierdzoną certyfikatami. Z uwagi na to mogą być Państwo spokojni, nasze folie pcv do oczka wodnego to towar najwyższej klasy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przy tym wszystkim cechują nas niskie, konkurencyjne ceny względem klasy towaru jaki sprzedajemy.

Jeśli decyzja dotycząca wyboru odpowiedniej folii jest problematyczna, nasi specjaliści chętnie udzielą pomocnej rady. To zagwarantuje Państwu, że folia do oczka wodnego będzie dobrana idealnie do potrzeb.

Oferta Firmy Izomar

Nasz sklep ma bardzo szeroki asortyment, do wyboru różnego typu folii do stawu, o kilku grubościach. Podstawowymi z nich są 1 mm, 1.1 mm, 1.2 mm, 1.5 mm, ponadto przygotowujemy grubsze folie na specjalne zamówienia. Folia pcv do oczek wodnych, może zostać przygotowana na dowolny wymiar. W takim wypadku należy skontaktować się z nami, w celu ustalenia szczegółów. W dużych zbiornikach wodnych, sporym ułatwieniem byłby bezpośredni montaż na obiekcie. To gwarantuje, że dopasowanie folii do oczka wodnego będzie idealne.

Cena folii do oczek wodnych jest uzależniona od materiału, z którego ją wykonano oraz jej grubości. Kwoty wahają się w granicach od 6 złotych do lekko ponad 20 złotych za metr kwadratowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w razie wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Aby mogli Państwo osobiście sprawdzić jakość naszej folii zachęcamy do zamawiania bezpłatnej próbki folii.